0 (212) 554 04 10
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Uçuş için uygun hava şartları nelerdir?
Herhangi bir yağış durumunun söz konusu olmaması ve rüzgar hızının saatte 20 km'yi geçmemesi halinde, -10° ile 40°C sıcaklık arasında cihazlarımız uçuşlarını gerçekleştirebilmektedirler.
Kayıtlarımı ne kadar zamanda teslim alabilirim?
Talebinize bağlı olarak ham görüntüler çekimden hemen sonra, post / production çalışmalarının yapıldığı kayıtlar 7 iş günü içerisinde size teslim edilir.
Kayıtlarımı kaybettim, kayıtlar ne kadar süre saklanır?
Kayıtlarınızı teslim tarihinden itibaren 6 ay süre için kayıtlarınızı korumayı taahhüt eder. Bu süre boyunca eğer size teslim ettiğimiz kayıtlarınızın başına birşey gelirse, iletişim bölümümüzden bize yazabilir, kayıtlarınızın tekrardan gönderilmesini talep edebilirsiniz.
Post / Prodüksyon nedir? Bana neden lazım?
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.
Havadan fotoğraf çekim hizmeti veriyor musunuz?
Evet havadan fotoğraf çekimi hizmetimiz mevcut.
Kayıtlarınızın görüntü kalitesi nedir?
Kayıtlarımız, müşterilerin tercihine bağlı olarak 4K veya 1080p olarak teslim edilir. Yeni nesil televizyonlar, telefonlar ve bilgisayarlar hariç diğer cihazlar 4K görüntü kalitesini desteklemiyor olabilir. Tercihinizi yaparken bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Her iki ihtimalde de 60 fps ile çekim yapılmaktadır.
Drone'ların menzil ve hızları nedir?
Ekipmanlarımız, sahip oldukları teknoloji sayesinde 2 km yüksekliğe, 6 km menzile kadar güvenli bir şekilde uçabilmektedirler. Cihazlarımızın saatteki hızı 80 km'ye kadar ulaşmaktadır.
Sosyal sorumluluk projelerine destek oluyor musunuz?
AD Drone olarak tüm sosyal sorumluluk projelerine sınırsız destek oluyoruz.
Nasıl ödeme yapabilirim?
Ödemelerinizi, nakit, kredi kartı veya banka hesaplarımıza EFT / Havale şeklinde yapabilirsiniz.
AD Drone ile nasıl çalışabilirim?
Web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir veya teklif sayfasından firmanız hakkındaki detayları bizlere ileterek müşteri temsilcilerimizin sizleri aramasını sağlayabilirsiniz.