0 (212) 554 04 10
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

Dijital dünyanın gelişmesiyle birlikte aynı orantıda internet dünyasıyla olan bağlarımız güçlenmeye devam ediyor. İşte tam da bu adımda AD Drone ekibi olarak sizleri güler yüz ve sıcakkanlılığımız ile karşılıyoruz.10 yıllık sektör bilgisi ve müşteri memnuniyeti ile sizleri yeni dünyamızda karşılamaktan mutluluk duyarız.

İlgilendiğimiz projelerin dışında turizm, inşaat, etkinlikler ve özel işlerde yer almayı da hedefliyoruz. Ekibimizin hayal gücü ve farklı tasarımlar çıkarma yetenekleri ile sizlere özel tanıtımlar, ve projeler hazırlıyoruz.

AD Drone sizin dünyaya açılan vitrininizi tanıtmakta ve bunları dijital ortama taşımaktadır. Konusunda uzman kadrosuyla dijital dünyada müşterilerine mükemmel hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Dijital dünyadaki yerinizi, mükemmel hizmet anlayışı ile bizlere güvenle emanet edebilirsiniz

İlkelerimiz
  • Müşteri Odaklı,
  • Beklentilerini eksiksiz karşılamak, bu beklentileri çalışmalarımızda esas almak,
  • Profesyonel çözümler üretmek,
  • Modern bir anlayış benimsemek,
  • Teknolojinin tüm renklerini taşımak.
Misyon

Müşterilerimize kaliteli hizmet gerçekleştirme süreçlerini artıracak, müşterilerimiz için katma değer oluşturacak, kaliteli çözümler ve projeler üreten bir prodüksiyon firması olmak.

Vizyonumuz

Dijital dünyanın tüm renklerini müşterilerimize sunmak